740
medyczna marihuana Blueberry Tilray

Medyczna marihuana Blueberry – nowa odmiana od Tilray

Portugalska firma Tilray wprowadza na polski rynek kolejny surowiec farmaceutyczny. Medyczna marihuana, będąca szczepem Blueberry, ma trafić do hurtowni w tym tygodniu.

Blueberry od Tirlay to medyczna marihuana o zawartości 18% THC i mniej niż 1% CBD

Jest to hybryda z dominacją indica. Szczep bogaty jest w terpeny takie jak β-kariofilen, α-humulen/α-kariofilen i micren, a jego główne nuty zapachowe to słodka borówka i wanilia. Susz dostępny będzie w 15g opakowaniach. Nowa odmiana ma trafić do hurtowni w tym tygodniu. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że przed weekendem pacjenci będą mogli ją kupić.


TERAPEUTYCZNE KONUSLTACJE KONOPNE
dostępne pod nr tel.+ 48 531 155 663

Blueberry to odmiana znana również jako „Berry Blue”

Stworzona została przez skrzyżowanie Purple Thai z Thai. Legendarny status Blueberry wzniósł się na nowe wyżyny po zdobyciu nagrody Cannabis Cup 2000 High Times dla najlepszej odmiany indica. Długa historia tej odmiany sięga późnych lat 70., kiedy amerykański hodowca DJ Short pracował z różnymi egzotycznymi odmianami.

Przez dziesięciolecia uprawy Blueberry genetyka była przekazywana, w dużej mierze dzięki współpracy DJ Shorta z wieloma bankami nasion i hodowcami. Blueberry ma słodki smak świeżych jagód. Wielu konsumentów wykorzystuje działanie Blueberry, aby walczyć z bólem i stresem, podczas gdy koneserzy i hodowcy podziwiają ten szczep za jego kolorowe odcienie i wysoką zawartość THC.

uprawy marihuany w domu

Chcesz rozpocząć terapię medyczną marihuaną?

Zapraszamy do skorzystania z lekarskich konsultacji konopnych skierowanych do osób poszukujących rzetelnej wiedzy i doświadczenia w zakresie prowadzenia terapii konopnej. Lekarskie konsultacje konopne pozwolą na w pełni bezpieczną terapię prowadzoną pod okiem odpowiedniego specjalisty – onkologa, neurologa, psychiatry, czy ginekologa.


Źródło: leafly.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności