205
marihuana na weselu

Marihuana na weselu – panna młoda czeka na proces

Panna młoda z Florydy postanowiła wznieść swoją imprezę na wyższy poziom. Firma cateringowa sprostała zadaniu. W klopsikach, tortellini i sałatce Cezar znalazła się marihuana. Na weselu goście zaczęli się dziwnie czuć.

Weselnicy na haju

Uczestnicy przyjęcia z okazji ślubu Danyi i Andrew Svobody, które odbyło się 19 lutego w Longwood różnie odczuwali działanie marihuany. Kiedy wyszło na jaw, że zaserwowane jedzenie zawiera marihuanę wymyślne potrawy zdążyły skonsumować już także osoby starsze oraz dzieci.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Jeden z mężczyzn, a konkretnie wujek pana młodego, który przyjechał z Michigan, powiedział, że czuje mrowienie. Jego serce przyspieszyło, a umysł zaczął wariować. Jedna z kobiet zaczęła odczuwać mdłości i zawroty głowy, mimo że wypiła tylko jeden kieliszek czerwonego wina. Inna kobieta powiedziała, że miała wrażenie, że jej serce za chwilę się zatrzyma.

Wielu gości trafiło do szpitala, gdzie uzyskali pozytywny wynik na obecność narkotyków w organizmie. Jedna z uczestniczek wesela podczas pobytu w szpitalu miała paranoję, ​​stała się głośna i agresywna na izbie przyjęć i musiała otrzymać leki uspokajające. Wierzyła także, że jej zięć umarł, ale rodzina nie chce jej o tym powiedzieć.

Marihuana na weselu? To nie był dobry pomysł

Podczas przesłuchania niektórzy goście przyznali, że widzieli jak Joycelyn Bryant, która przygotowywała posiłki, dodaje coś dziwnego do niektórych potraw.

Zapytana, czy to marihuana kobieta zachichotała i potwierdziła. Również panna młoda nie zaprzeczyła, że jedzenie zawiera marihuanę. Była podekscytowana tym faktem i uważała, że goście powinni być wdzięczni za taki prezent i dobrze się bawić.

Inna kobieta, która była na weselu, powiedziała, że jej córka zachorowała podczas przyjęcia. Kiedy poszła po wodę, kelner powiedział jej, że to najprawdopodobniej marihuana wywołała chorobę u jej córki.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Zarzuty dla panny młodej i właścicielki firmy cateringowej

Na Florydzie legalna jest medyczna marihuana, ale używanie konopi indyjskich w celach rekreacyjnych – nadal zabronione.

Policja zabezpieczyła kilka pojemników z jedzeniem, a także puste naczynia i szklanki. W resztkach dań i na pojemnikach, w których były serwowane stwierdzono obecność THC.

Jak podało biuro biuro szeryfa hrabstwa Seminole, pannę młodą i osobę zajmująca się cateringiem może spotkać kara do pięciu lat więzienia oraz grzywna w wysokości 5000 dolarów.


Jeśli szukasz wysokiej jakości naturalnych kosmetyków z konopi oraz zdrowej żywności i soków koniecznie odwiedź stronę BjoCoCo.com


Potrawy z dodatkiem marihuany stają się coraz bardziej popularne

Konopie i Marihuana w kuchni Małgorzata Szakuła“Konopie i marihuana w kuchni”, autorstwa Małgorzaty Szakuły. to książka, która zawiera genialne przepisy kulinarne, odpowiednie dla osób na różnych dietach. Są to między innymi receptury wegańskie, wegetariańskie, zgodne z dietą paleo oraz bezglutenowe. Zostały tak skomponowane tak, by nie tylko zwiększać biodostępność substancji aktywnych zawartych w konopiach, ale też wspierać terapeutyczny potencjał konopi przez połączenie ze składnikami bogatymi w substancje odżywcze. Posiłki z rozdziału „Marihuana w kuchni” nadają się do serwowania pacjentom medycznej marihuany, o ile pacjent nie posiada stwierdzonej nietolerancji pokarmowej na któryś ze składników.

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności