312 1

Łączymy siły dla dobra pacjentów – rusza WideoBlog Marihuana i Konopie

Dzisiejszy artykuł jest nietypowy i bardzo istotny, gdyż zapowiada totalną nowość na naszym portalu a mianowicie WideoBlog Marihuana i Konopie – który opierać się będzie na stałych i cyklicznych publikacjach ciekawych materiałów wideo.

W każdą środę “oko w oko” przed naszą kamerą staną najwięksi specjaliści i znawcy tematyki konopnej. Lekarze różnych specjalizacji, prawnicy, autorzy książek, blogerzy, a także aktywiści, pacjenci i ich opiekunowie opowiedzą o swoich doświadczeniach z kannabinoidami, leczeniu medyczną marihuaną, a także o innowacjach i  bieżących wydarzeniach ze świata konopi.

WideoBlog Marihuana i Konopie powstał i rozwijać się będzie przy ścisłej współpracy z Dorotą Gudaniec, która m.in. powołała do życia Centrum Terapeutyczne MaxHemp. Miejsce, w którym zarówno pacjenci jak i ich opiekunowie liczyć mogą na wsparcie oraz cenne i rzetelne porady specjalistów w kwestii leczenia kannabinoidami. Dorota Gudaniec jest mamą Maxa, który jako pierwszy pacjent w Polsce leczony był oficjalnie legalnymi preparatami z konopi. Z tego także powodu stała się aktywistką i od kilku lat walczy o legalizację konopi w Polsce do celów medycznych. Jest praktykiem w zakresie medycznego zastosowania kannabinoidów, a także inicjatorką i organizatorką licznych działań zmierzających do uregulowania statusu konopi w Polsce. Reprezentantka Koalicji Medycznej Marihuany, a od 2011r. także prezes Fundacji „Krok Po Kroku”.

Nie bez powodu zatem Dorota Gudaniec pojawia się w pierwszym, inauguracyjnym materiale na WideoBlogu Marihuana i Konopie.

Mamy nadzieję, że efekty naszej wspólnej pracy zainteresują wszystkich, a WideoBlog Marihuana i Konopie zyska sympatię widzów.

„Chcemy by ta współpraca służyła Państwu. Żebyście mogli mieć wsparcie z każdej możliwej strony – czy to zasiadając do internetu i czytając artykuły, oglądając wideobloga, czy zgłaszając  się do nas.” – mówi Dorota Gudaniec

Wszystkich Państwa zachęcamy do wyrażania opinii – jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i komentarze. Chcemy, aby WideoBlog Marihuana i Konopie był chętnie przez Państwa odwiedzany i śledzony.

 

 


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Sandra Jurkiewicz
O autorze:

1 KOMENTARZ

  1. Avatar
    Toczeń

    Witam serdecznie mam pytanie mam podniesiony poziom kwasu moczowego i nie wiem jak odkwasic organizm by zmniejszył mi się kwas moczowy?do tego choruje na toczeń 4 lata i zażywam olejek CBD….brałam tabletki teraz nie biorę.lekarz mi odstawił…ale czasami mi trochę wysypuje na nogach,do tego mam spasmyczne oskrzela,proszę m coś podpowiedzieć co mam robić?Potrykus Maria

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland