154
książki i poradniki konopne

Książki i poradniki konopne – nowość w sklepie BioHemp!

Od tomów poświęconych botanice, przepisom kulinarnym i twórczości literackiej po rozważania kulturowe i historię polityczną. Obecnie istnieje kilka tysięcy książek o konopiach i marihuanie, co wystarczy, aby wypełnić półki sporej biblioteki. Dzięki ich autorom, w tym lekarzom, naukowcom, rolnikom, przedsiębiorcom, dziennikarzom, książki te przedstawiają szeroki i często bardzo kontrastowy punkt widzenia konopi i wszystkiego, co się z nimi wiąże. Chociaż wiele książek wydanych zostało już dekady temu, to nie ma roku by nie pojawiła się jakaś nowość. Od teraz także w sklepie BioHemp znajdziesz książki i poradniki konopne, które dostarczają opartej m.in. na badaniach naukowych wiedzy, na temat konopi, ich właściwości i zastosowań m.in. w medycynie.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Konopie Cud Natury – Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego

książki i poradniki konopneKsiążka otwiera oczy na szeroko zakrojone zalety włączenia nasion z konopi do codziennej diety. Barbara Simonsohn wskazuje jakie suplementy przyjmować, aby cieszyć się zdrowiem fizycznym i dobrą kondycją umysłu. Dzięki książce Konopie Cud Natury dowiesz się czym są konopie, poznasz ich historię jako źródła żywności, wartość odżywczą nasion konopi, dzisiejszą dostępną żywność z nasion konopi, a także wytyczne dotyczące stosowania żywności konopnej.

O autorce:

Barbara Simonsohn jest jest promotorem żywności i alternatywnych technik poprawiających kondycję organizmu. Od 1995 roku Barbara Simonsohn publikuje książki na temat zdrowia, a łączny nakład sprzedanych egzemplarzy tylko wersji niemieckojęzycznych wynosi obecnie ponad 445 000. Jej książki przetłumaczono na wiele języków, w tym również na polski. Jej specjalności to superżywność, taka jak papaja, sok z młodego jęczmienia, moringa, chia, konopie, baobab oraz syberyjskie orzeszki cedrowe. Prowadzi wykłady na temat odżywiania, weekendowe seminaria masażu odkwaszającego oraz dłuższe seminaria-kuracje o głodówkach leczniczych i alkalizujących na terenie całych Niemiec i na Teneryfie.

Medyczna Marihuana, Praktyczne Zastosowanie – Jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z konopi indyjskich

książki i poradniki konopneNiezbędny przewodnik, dzięki któremu poznamy właściwości konopi oraz nauczymy się jak je stosować w życiu codziennym. Poznaj prawdziwe i użyteczne informacje na temat terapeutycznych właściwości marihuany i wykorzystaj ją w leczeniu różnych schorzeń. Dzięki tej książce odkryjesz profesjonalne porady ekspertów od marihuany medycznej. W książce znajdziesz wskazania i przeciwwskazania oraz informacje potwierdzone badaniami naukowymi, które ułatwią Ci podjęcie decyzji czy lecznicza marihuana jest dla Ciebie. Poznasz różne metody stosowania, takie jak palenie, wapowanie, dabowanie, nalewki, czopki, plastry transdermalne, aplikacja naskórna, produkty spożywcze czy kapsułki. Otrzymasz niezbędne informacje na temat włączenia konopi do Twojego życia, wytyczne dotyczące bezpieczeństwa, charakterystykę różnych szczepów konopi indyjskich, a także opinie pacjentów na temat stosowania kannabinoidów. Dodatkowo odkryjesz podstawowe przepisy z konopi na olejenalewkidania główne i słodycze oraz świeży sok, masło i mnóstwo przepisów na artykuły spożywcze.

O autorkach:

Laurie Wolf jest szefową kuchni, stylistką żywności, redaktorką kulinarną, twórczynią przepisów oraz autorką książek kucharskich. Stała się liderką w branży kulinarnej związanej z marihuaną. Współpracuje  bezpośrednio z pacjentami; m.in. z grupami hospicyjnymi i weteranami z PTSD.

Marihuana i Medycyna – Praktyczny przewodnik po świecie medycznej marihuany

książki i poradniki konopneJako uznany ekspert w dziedzinie konopi Michael Backes przedstawia w Marihuana i Medycyna obszerne informacje na temat sposobów działania i metod podawania medycznej marihuany. W swoim wszechstronnym i przyjaznym dla użytkownika przewodniku opisuje, w jaki sposób konopie indyjskie wpływają na układ endokannabinoidowy organizmu. W przewodniku Marihuana i Medycyna Michael Backes podpowiada jak przygotować produkty lecznicze z marihuany, jak je podawać oraz jak modyfikować i kontrolować dawkowanieEncyklopedia 27 najpopularniejszych odmian konopi i wymienia choroby, w których znajdują swoje najlepsze działanie. Przewodnik charakteryzuje 29 dolegliwości i chorób, na które lekarze przepisują medyczną marihuanę, łącznie z przewlekłym bólem, nudnościami będącymi wynikiem chemioterapii, migrenami, stwardnieniem rozsianym, chorobą Alzheimera i Parkinsona. Dostarcza najbardziej przejrzystych, najbardziej wszechstronnych i praktycznych informacji o zastosowaniach i korzyściach jakie daje terapia kannabinoidowa. Dokładny, zwięzły i łatwy do interpretacji informator o tym, co każdy lekarz i pacjent powinien wiedzieć na temat medycznej marihuany.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Lecznicza Marihuana – Uzdrawiające właściwości oleju z konopi indyjskiej

lecznicza marihuanaBestsellerowy autor i badacz medycyny dr Mark Sircus napisał jasny przewodnik, który pomoże zrozumieć siłę konopi w walce z licznymi zaburzeniami. Jest to zarazem zbiór dokumentacji medycznej na temat zastosowania takiego oleju w terapii przeciwnowotworowej, leczeniu cukrzycy oraz chorób na tle neurologicznym; Parkinson, Alzheimer, Huntington, czy lekooporna epilepsja. Znajdziemy szczegółowe opisy właściwości oleju z konopi, sposoby przyjmowania i dawkowanie, a także interakcje z lekami i suplementami diety. “Lecznicza Marihuana” to książka, dzięki której dr Mark Sircus odmienia wizerunek konopi i charakteryzuje te rośliny jako zioła o wielkim potencjale medycznym.

Wszystkie w/w książki znajdziesz na: www.BioHemp.pl

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności