2845

Konopna moda – właściwości włókien konopnych

Włókien konopnych używano od tysięcy lat. Były wykorzystywane do tworzenia tkanin lub lin ze względu na ich bardzo dużą wytrzymałość. Stały się one głównym materiałem używanym do produkcji ubrań, a nawet znalazły zastosowanie w przemyśle zbrojeniowym – pewien chiński dowódca postanowił wykorzystać je jako cięciwy do łuków co znacznie zwiększyło zasięg łuczników i szanse na polu bitwy.

Czym wyróżniają się konopne tkaniny?

Tkaniny wytworzone z włókien konopnych są całkowicie naturalne i zdrowe. Ubrania z konopi dobrze przepuszczają powietrze i chronią ciało przed zmieniającą się temperaturą. Podczas upalnych, letnich dni dają nam przyjemny chłód, natomiast w chłodne, zimowe wieczory dobrze zatrzymują ciepło.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Kolejną ich zaletą jest to, że nie powodują reakcji alergicznych i podrażnień skóry. Są całkowicie bezpieczne dla osób wrażliwych na różnego typu substancje uczulające i ograniczają wchłanianie nieprzyjemnych zapachów, co może pomóc w uniknięciu stresujących sytuacji osobom cierpiącym na nadmierną potliwość.

Już na etapie uprawy tych roślin nie stosuję się nawozów chemicznych i sztucznego nawadniania co daje w 100% naturalny, ekologiczny i zdrowy materiał produkcyjny, który po przetworzenia daje lekką i delikatną tkaninę.

Uniwersalne zastosowanie

Na rynku dostępne są ubrania w różnych kolorach, ponieważ barwienie odbywa się podczas procesu oddzielania włókien, natomiast naturalnymi kolorami włókien konopnych są kremowo-biały, czarny lub brązowy.

Ubrania wykonane z włókien konopnych są idealne na każdą porę roku oraz dla osób borykających się z problemami natury dermatologicznej. Rodzice małych dzieci mogą ubierać swoje pociechy w naturalną, konopną odzież bez obaw o wystąpienie niepożądanych efektów na skórze. Można powiedzieć, że jest to obowiązkowa pozycja w szafie każdego miłośnika konopi.

Od stóp do głów

shutterstock_406428853Kolejnym produktem wykonanym z konopi są buty, które idealnie pasują do osób często odczuwających zmęczenie stóp, ponieważ działają regenerująco i przeciwbólowo. Obuwie konopne jest naturalne, wygodne i zdrowe. Ma wiele właściwości m.in. reguluje temperaturę, dobrze przepuszcza powietrze – dzięki czemu skóra oddycha, a także nie powoduje reakcji alergicznych i neutralizuje zapachy.

Jako ciekawostkę można zaznaczyć, że czołowy producent obuwia na świecie Adidas wypuścił na rynek buty konopne dostępne do kupienia tylko dla osób, które wzięły wcześniej udział w loterii i zostały wybrane. Unikatowy model stał się hitem wśród miłośników konopi, a zainteresowanie zakupem było bardzo duże.

Wszystkich pacjentów oraz pozostałe osoby zainteresowane zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To wyjątkowe miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami oraz znawcami konopi!

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności