2657

Konopie przemysłowe firmy Olimax – wywiad z Zofią Vahlberg i Krystyną Bojek

W województwie świętokrzyskim znajduje się jedna z niewielu tak okazałych upraw konopi przemysłowych w Polsce. Należy ona do firmy Olimax, której właścicielkami są Zofia Vahlberg i Katarzyna Bojek. Firma zajmuje się produkcją specjalistycznych nawozów dolistnych, donasiennych i doglebowych oraz produkcją wyrobów na bazie konopi włóknistych. Ponad 20 letnie doświadczenie w uprawie i wykorzystaniu konopi sprawia, że firma jest ekspertem w swojej dziedzinie. Kobiety uprawiają 10 hektarów, własnej odmiany, konopie na cele przemysłowe. Ze zbiorów wytwarzają przede wszystkim wysokiej jakości olejek CBD, który dystrybuowany jest zarówno w Polsce jak i za granicą. O konopiach wiedzą więcej niż niejeden teoretyk – znają sposoby na praktyczne wykorzystanie tej rośliny zarówno w aspekcie medycznym jak i przemysłowym.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Specjalnie dla Was odwiedziliśmy panie Zofię Vahlberg i Katarzynę Bojek – dzięki ich uprzejmości mieliśmy możliwość przyjrzeć się uprawie ,,od zaplecza’’. Pani Zofia podzieliła się z zespołem MedycznaMarihuana.TV swoją wiedzą na temat konopi przemysłowych. W wywiadzie dowiecie się między innymi:

  • Jak wygląda proces założenia uprawy konopi przemysłowych w Polsce
  • Jakie właściwości mają konopie przemysłowe  
  • Jakie są właściwości CBD
  • Co można wyprodukować z konopi
  • Jakie jest medyczne zastosowanie produktów bogatych w kannabinoidy

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pierwszej części wywiadu, w którym znajdziecie dawkę merytorycznej wiedzy i ciekawych faktów związanych z konopiami przemysłowymi! W kolejnej części pokażemy Wam z bliska uprawę, przyjrzymy się roślinom i dowiemy więcej o ich przetwarzaniu.

Zapraszamy do subskrybowania naszego nowego kanału Medyczna Marihuana TV – wywiady, specjaliści, pacjenci, relacje z wydarzeń i wiele, wiele więcej! Bądźcie na bieżąco!


Przeczytaj także:

Konferencja dla inwestorów o konopiach przemysłowych i medycznych


O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności