489

Konferencja dla inwestorów o konopiach przemysłowych i medycznych

W dniu 29/01/2020 w Warszawie odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona konopiom dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Środa, godz. 9:00, ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa.

Konferencja

Organizatorzy przygotowali wyjątkowo wartościowy program. Na konferencję zostali zaproszeni eksperci z różnych dziedzin zastosowań konopi. Pojawią się specjaliści z zakresu biznesu konopnegoanalitycy rynkowi, a prawnicy wyjaśnią kwestie legislacyjne w obrębie konopi.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Na konferencji omówione zostaną również medyczne aspekty stosowania konopi. I tutaj redaktor naczelny portalu MedycznaMarihuana.com, Jarosław Stadnik, został poproszony o prelekcję jako pacjent stosujący konopie i biegły w medycznym zastosowania konopi siewnych oraz indyjskich.

Przyjdź po wiedzę

konferencjaPodczas konferencji zostaną m.in. udzielone odpowiedzi na poniższe kluczowe pytania:

  • jak wygląda ustawodawstwo polskie i unijne dotyczące upraw konopi i sprzedaży produktów z konopi,
  • jak bardzo może rozwinąć się branża,
  • czy inwestycje w tej branży są legalne,
  • czy fundusze wspierane przez PFR i NCBR mogą inwestować w konopie,
  • jaki jest najprostszy sposób dla inwestorów na wejście kapitałowe w branżę.

Wykłady obejmą kwestie prawne, medyczne i kapitałowe na rynkach zagranicznych oraz w Polsce, a wykładowcy przedstawią m.in. bogactwo zastosowań konopi w przemyśle, medycynie i życiu codziennym.

Dodatkowo podczas konferencji zostanie oficjalnie uruchomiona konopna kampania crowdfunding’owa, w której i Ty możesz mieć swoje udziały.

Dodatkowo dla 50-ciu pierwszych osób organizatorzy przygotowali wyjątkowe prezenty, a poza tym każdy uczestnik wydarzenie otrzyma również nie małe upominki.

Rynek konopny

Dzięki zmianom w prawie pozwalającym w coraz większej ilości krajów produkować i sprzedawać produkty konopne, dynamika rozwoju tej branży na całym świecie jest tak duża, że przez niektórych została nawet nazwana „nową gorączką złota” czy też „zieloną gorączką”. Potwierdzają to notowania największych spółek z tego sektora notowane na giełdach w Kanadzie i USA: firmy takie jak Canopy Growth, Aurora Cannabis czy Cronos Group, osiągają wielomiliardowe wyceny.

konferencja


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Wielkość samego tylko rynku medycznego, bazującego na konopiach, szacowana jest w 2028 roku w Polsce na 2 mld EUR oraz na 58 mld EUR w całej Europie.

W związku z potencjałem rozwoju jaki rysuje się w sektorze konopi, jedyne dwie spółki z tej branży notowane na warszawskiej giełdzie – Hemp&Wood i Cannabis Poland – organizują w dniu 29/01/2020 konferencję poświęconą konopiom przemysłowym i medycznym. Konferencja skierowana jest do inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Strona konferencji to www.1Hemp.pl.

Organizatorzy

Hemp&Wood S.A. jest notowana na giełdzie warszawskiej, na rynku NewConnect.

konferencjaSpółka koncentruje się na kontraktowaniu upraw konopi włóknistej z rolnikami oraz kontrahentami z Polski i zagranicy. Celem spółki jest zbudowanie w krótkim czasie banku ziemi rolnych w Polsce i za granicą, zdatnych do upraw konopi. Docelowo Spółka planuje także własne uprawy konopi oraz przetwarzanie części pozyskiwanych plonów we własnym zakresie, oferując izolaty zawierające wybrane kanabinoidy, takie jak jak CBD, czy CBG, oraz produkty takie olejki, kremy, płyny do waporyzacji i inne. —> www.HempAndWood.pl/


Jeśli szukasz wysokiej jakości naturalnych kosmetyków z konopi oraz zdrowej żywności i soków koniecznie odwiedź stronę BjoCoCo.com


Cannabis PolandCannabis Poland S.A. jest notowana na giełdzie warszawskiej, na rynku NewConnect. Kluczowym elementem strategii Cannabis Poland jest budowanie własnych marek produktów  pochodzenia konopnego. Oferta będzie docelowo obejmować waporyzatory oraz płyny i susz do waporyzacji, kosmetyki, produkty spożywcze itp. Jedynie w niewielkim stopniu planowana jest sprzedaż produktów firm trzecich.

Dystrybucja będzie prowadzona przede wszystkim poprzez spółki zależne Cannabis Poland w kanałach sprzedaży określanych jako b2c  (business to customer), czyli w punktach i sklepach detalicznych: zarówno bezpośrednio, jak również przy udziale partnerów. Cannabis Poland planuje także budowę sieci własnych punktów vendingowych, jak również sieci sklepów pod własną marką w oparciu o model franczyzowy. Zakres dystrybucji będzie dotyczył zarówno sprzedaży produktów niewymagających zgód, jak również wyrobów farmaceutycznych i medycznych wymagających uzyskania stosownych licencji. Podmiot zależny wprowadził w grudniu zeszłego roku produkty pod własną marką VAPE’M i sprzedaje je m.in. we własnym sklepie internetowym www.VAPEM.eu. —> CannabisPolandSA.com

O autorze:

Dziennikarz portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Aktywista na rzecz legalizacji medycznej marihuany. W wolnym czasie uwielbia ekstremalne sporty w tym wspinaczkę wysokościową.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności