110

Kolumbia w pełni legalizuje medyczną marihuanę

Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos legalizuje uprawę i sprzedaż marihuany do celów medycznych i naukowych.

Juan Manuel Santos powiedział, że dekret, który został wydany we wtorek postawił Kolumbię w czołówce krajów, które korzystają z naturalnych zasobów do walki z chorobami.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Kolumbia tym samym dołączyła do takich krajów jak Meksyk i Chile, które zalegalizowały lub zdepenalizowały marihuanę, jako część fali zmian wobec narkotyków i polityki ich zwalczania w Ameryce Łacińskiej.

Każdy, kto chce uprawiać marihuanę musi wstąpić do National Narcotics Council aby otrzymać licencję. Z medycznej marihuany będzie można korzystać do walki z takimi chorobami jak Leśniowskiego-Crohna, padaczką, HIV i nudnościami.

W ubiegłym roku prezydent Santos przyznał się do palenia marihuany w 1970 roku, kiedy był studentem w Kansas. Stwierdził on, że legalizacja marihuany sprawi, że produkcja marihuany zostanie wyjęta z rąk handlarzy narkotyków.

 

Jarosław Stadnik
O autorze:

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności