229

Kolumbia i medyczna marihuana – Prezydent za legalizacją

Kolumbia i medyczna marihuana: Minister Zdrowia w ogłosił, że ​​rząd wyda dekret, który pozwoli na stosowanie marihuany do celów medycznych i naukowych.

Medyczna marihuana stanie się legalna, kiedy Rząd przygotuje dekret, który prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos podpisze w ciągu najbliższych dni.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

“Jest naukowo udowodnione, że medyczna marihuana ma wiele właściwości leczniczych”, powiedział Juan Manuel Santos, i dodał:

“Rozporządzenie będzie regulować posiadanie nasion i roślin, produkcji, dystrybucji, marketingu i eksportu. Eksport jest kluczowym punktem, ponieważ w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych jest duże zapotrzebowanie na marihuanę do celów terapeutycznych.” powiedział Juan Manuel Santos

Obecne prawo pozwala na posiadanie do 20 gramów marihuany, lub 20 roślin na własny użytek, a ostatnie badania wykazały, że 11,5 procent Kolumbijczyków używało marihuany przynajmniej raz.

Kolumbia i medyczna marihuana

Kolumbia i medyczna marihuana

Kolumbia jest obecnie trzecim krajem Ameryki Północnej, w którym medyczna marihuana została objęta zmianą statusu prawnego. Urugwaj zalegalizował ją dwa lata temu, a jego program wciąż nabiera kształtów, podczas gdy na początku tego roku, sąsiadujące Chile zalegalizowało uprawę marihuany w domu, dając pacjentom dostęp do skutecznego leku na wyciągnięcie ręki.


Przeczytaj także o: Marihuana w leczeniu astmy – zastosowanie i dawkowanieSprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


O autorze:

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności