352 0

IV Międzynarodowa Konferencja „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”, którą jak co roku objęliśmy patronatem medialnym. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 maja 2019 roku we Wrocławiu. Pierwszy dzień będzie dotyczył wiedzy ogólnej na temat konopi, natomiast drugi zdominują wykłady specjalistów z Polski i z zagranicy.

Organizatorem zbliżającej się konferencji jest fundacja Krok po kroku, a hasłem przewodnim będzie „Praktyka stosowania marihuany w terapii padaczki”. Wiedza, którą można zdobyć na spotkaniu jest kierowana do personelu medycznego, pacjentów, opiekunów i wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją świadomość na temat konopi. Będzie to niepowtarzalna okazja aby wysłuchać specjalistów praktyków, którzy zdobywają swoje doświadczenie za granicą. Pełna lista prelegentów dostępna jest TUTAJ. Wszystkie wykłady będą tłumaczone z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski.

Nowa formuła

Prezes fundacji Krok po Kroku Dorota Gudaniec zachęca do zgłaszania najcięższych przypadków padaczki i innych schorzeń neurologicznych. Będą one omawiane przez profesorów i specjalistów medycyny w ramach konsylium na żywo. Taka forma interakcji jest nowością w wydarzeniach konopnych na skalę europejską. Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału wideo, gdzie Pani Dorota zaprasza na konferencję i zdradza szczegóły na jej temat.

Czy warto wziąć udział?

Odpowiedź może być tylko jedna: OCZYWIŚCIE! Program spotkania został tak opracowany, że informacje będą przystępne dla tych, którzy z konopiami mieli dotychczas niewiele wspólnego, a Ci którzy posiadają już wiedzę na ten temat na pewno nie będą zawiedzeni.

Spotkanie wprowadzi Cię kompleksowo w świat medycznej marihuany. Dowiesz się czym ona jest, na co może pomóc i jak ją stosować. Poznasz mity i fakty, które towarzyszą tej kontrowersyjnej roślinie. Wybitni specjaliści z zagranicy zapoznają uczestników ze swoim doświadczeniem, które zdobyli w pracy zawodowej. Poznasz też niezbite dowody na skuteczność terapii medyczną marihuaną. Dzięki obecności wybitnych prelegentów z Polski, Izraela, Słowenii, Stanów Zjednoczonych, Czech i Hiszpanii możesz być pewny, że zdobędziesz tu rzetelną wiedzę i praktyczne porady z najlepszych źródeł.

Zgłoś się już dziś!

To znakomita okazja do pogłębienia swojej wiedzy lub zdobycia podstaw na temat medycznej marihuany. Rejestracja uczestników trwa do 17 maja (lub do wyczerpania puli wolnych miejsc) i odbywa się za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza na stronie internetowej organizatora.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Koszt uczestnictwa w zależności od wybranej opcji wynosi 250 zł za oba dni lub 150 zł za jeden dzień. Konferencja ostatni raz odbędzie się pod nazwą „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”, która w przyszłym roku ulegnie zmianie na „Kannabinoidy w medycynie”.

Pełny program wydarzenia jest dostępny na stronie fundacji Krok po kroku – KLIKNIJ

źródło: konferencja.fundacjakrokpokroku.org.pl, facebook.pl


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Wojciech Jeżyk
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland