1380

IV Dni Konopi w Kurozwękach!

Dni Konopi KurozwękachJuż na początku września (9-11.09) w Kurozwękach, w województwie świętokrzyskim, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w pełni poświęcone konopiom. IV edycja Dni Konopi w Kurozwękach to 3 dni niepowtarzalnych wydarzeń związanych z tą rośliną. Jak co roku wydarzenie przyciąga nie tylko sympatyków cannabis, ale także grono specjalistów, lekarzy i przedsiębiorców, niezależnych ekspertów i osób chorych zainteresowanych terapią bazującą na marihuanie.

Na kilka dni Kurozwęki staną się polską stolicą konopi – oprócz wysłuchania merytorycznych wykładów uczestniczy wydarzenia będą mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach i skorzystać z innych atrakcji przewidzianych na ten czas. Tegoroczna edycja wydarzenia skupia się na medycznych i przemysłowych aspektach konopi. Długa lista prelegentów zawiera wybitnych gości nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Wśród występujących znajdują się najbardziej rozpoznawalne w Polsce osoby związane z medyczną marihuaną takie jak dr Marek Bachański z warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, Dorota i Marek Gudaniec z Fundacji Krok po Kroku, profesor Jerzy Vetulani, czy Paulina Janowicz. Zagraniczni goście to między innymi przedstawiciele CW Botanicals (USA, Colorado), Hemp Flax (Holandia), czy Tikun Olam (Izrael) – jednej z największch i najlepszych firm na świecie zajmującej się produkcją wysokiej jakości medycznej marihuany. Pełna lista prelegentów wraz z tematem wystąpienia dostępna pod linkiem https://dnikonopi.pl/program-pl/.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Dni Konopi Kurozwękach

Poza wykładami na terenie Pałacu w Kurozwękach na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji:

  • Konopne stoiska, a w nich: produkty spożywcze, lecznicze, kosmetyki, ubrania oraz wiele więcej;
  • Warsztaty eko-budownictwa w technologi Hempcrete (beton konopny) przeprowadzone przez Podlaskie Konopie;
  • Warsztaty kulinarne z Małgorzatą Szakułą, autorką książki ,,Konopie w kuchni’’;
  • Warsztaty wytwarzania czopków konopnych używanych podczas wspomagania leczenia chorób takich jak np. padaczka lekooporna
  • Prezentacja i pokaz koszenia pola konopi specjalnym kombajnem firmy Hemp Flax przystosowanym wyłącznie do tej rośliny
  • Labirynt edukacyjny w polu konopi przemysłowej.

Zobaczcie koniecznie relację z ubiegłorocznej edycji! 

Bilety na tegoroczną edycję dostępne do 31 sierpnia w przedsprzedaży w cenie 50 zł. Zakupu można dokonać on-line na oficjalnej stronie https://dnikonopi.pl/bilety/!
Zapraszamy do dołączenia i śledzenia wydarzenia na Facebooku, na którym publikowane są najświeższe informacje związane z eventem!  – IV Dni Konopi                

Do zobaczenia!

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności