2613

Dzięki marihuanie zaszła w ciążę – wygrana walka z endometriozą

Czy można wygrać walkę z endometriozą? Oto historia kobiety, która dzięki marihuanie zaszła w ciążę. Gabriela Tuatti była jedną z prelegentek na wrocławskiej konferencji Konopie w teorii i praktyce. Ta pełna życia i optymizmu kobieta pochodzi z Włoch, ale mieszka w Czechach, gdzie aktywnie działa na rzecz propagowania wiedzy na temat konopi oraz zajmuje się naturoterapią. Jest nie tylko aktywistką, lecz także pacjentką medycznej marihuany.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Od czego się zaczęło?

U 32 letniej teraz Gabrieli 9 lat temu zdiagnozowano chorobę zwaną endometrioza. To choroba dotycząca tylko kobiet związana z nieprawidłową budową wewnętrznych organów płciowych. Endometrioza doprowadza do nawracających infekcji i przewlekłych stanów zapalnych dróg rodnych, a także powoduje bardzo silny dyskomfort i ból na co dzień. W wyniku choroby wewnątrz macicy powstają liczne guzy, krwawienia, a w efekcie blizny i zniekształcenia tkanek. W najbardziej zaostrzonym przebiegu choroba prowadzi do niepłodności. Tak stało się w przypadku Gabrieli. Dla 23 letniej wówczas kobiety diagnoza była szokująca. Powiedziano jej, że nigdy nie będzie mieć dzieci. O chorobie nie wiedziała wtedy nic, a wiedza lekarzy w zakresie tej choroby była niewystarczająca. Leczenie oparte na dostępnych wyrobach farmakologicznych nie przynosiło rezultatów.

W stronę natury

Brutalna diagnoza nie załamała jednak Gabrieli, która postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie. Zaczęła szukać naturalnych metod leczenia opartych na ziołach oraz zwróciła się w kierunku medycyny holistycznej, która pomogła kobiecie określić biologiczne i psychiczne podłoże choroby. Pomocna okazała się także zmiana trybu życia – rezygnacja z cukru, glutenu i mleka w diecie zaczęła przynosić pierwsze pozytywne efekty. Ciągłe poszerzanie wiedzy na temat naturalnych metod leczenia, a przede wszystkim w zakresie wykorzystania ziół doprowadziły Gabrielę do medycznej marihuany. Dzięki zebranej wiedzy zaczęła produkować własne wyroby medyczne, których głównym składnikiem była marihuana.

Dzięki marihuanie zdarzył się cud

Marihuanę nie tylko paliła. Wykorzystywała ją także do sporządzania własnej receptury kremów, herbat, mydeł i środków pielęgnacji. Strzałem w dziesiątkę okazały się opracowane przez Gabrielę globulki dopochwowe, których składnikiem były różne zioła w tym marihuana. Ten sposób terapii był w stanie zrobić to czego nie dokonała konwencjonalna terapia. Zaledwie kilka miesięcy leczenia opartego na bazie marihuany sprawiły, że nie tylko dolegliwości zaczęły ustępować, lecz… Gabriela zaszła w ciążę, do której miało nigdy nie dojść! Dzień po jej 30 urodzinach na świat przyszedł Gabriel. Chłopiec ma teraz nieco ponad 2 lata i jest w pełni zdrowym, energicznym i prawidłowo rozwijającym się dzieckiem. Widać to na zdjęciach, które szczęśliwa mama często publikuje w sieci. Gabriela aktualnie zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat naturoterapii i ziołolecznictwa. 

marihuanie ciążę

Syn Gabrieli

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu, w którym Gabriela opowiada o swojej chorobie i leczeniu!

Gabriela Tuatti – Kontakt FB


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności