910

Delahaze od Aurora Cannabis – wkrótce w polskich aptekach

Hurtownie farmaceutyczne złożyły do Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego wnioski o przewóz nowego suszu do Polski. Nowa odmiana Delahaze od Aurora Cannabis będzie kolejną medyczną marihuaną dostępną w naszym kraju o zawartości 22% THC i najprawdopodobniej będzie można ją kupić już w czerwcu.

Zanim Delahaze od Aurora Cannabis trafi na polski rynek musi przejść proces rejestracji

W pierwszej kolejności Główny Inspektorat Farmaceutyczny sprawdza poprawność wniosków o sprowadzanie suszu do kraju, złożonych przez hurtownie farmaceutyczne. Następnie, w przypadku uzyskania pozytywnej oceny, surowiec jest importowany do Polski, a następnie rejestrowany zgodnie z przepisami prawa farmaceutycznego. Ostatnim krokiem jest przekazanie produktu do hurtowni farmaceutycznych skąd trafia on do aptek.

Właściwości medyczne Delahaze

Delahaze jest czwartą odmianą od Aurora Cannabis, którą polscy pacjenci będą mogli kupić w aptekach. Do tej pory korzystać mogli z Ghost Train Haze, LA Confidential oraz Equiposa.

Delahaze od Aurora CannabisNowa odmiana zawierać będzie 22% THC i maksymalnie 1% CBD. Dzięki połączonym właściwościom związków psychoaktywnych łagodzi wyniszczające skutki wielu stanów psychicznych i fizycznych. Jako szczepu z przewagą sativy, jednym z najlepszych zastosowań Delahaze jest łagodzenie objawów depresji i zespołu stresu pourazowego.

Odmiana zapewnia euforyczny, ale uspokajający haj, który pozytywnie wpływa na nastrój i zmniejsza niepokój. Zmniejszając poziom stresu, skutecznie spowalnia również wczesne pojawienie się innych problemów ze zdrowiem psychicznym.

Stres może również objawiać się w organizmie w postaci zmęczenia fizycznego, ale dzięki właściwościom przeciwbólowym Delahaze łagodzi ból i zmniejsza napięcie mięśni. Ten sam efekt jest widoczny w przewodzie pokarmowym. Łagodząc ucisk w żołądku, Delahaze stymuluje apetyt, jednocześnie umożliwiając płynne przejście pokarmu. W związku z tym jednym z najlepszych momentów na sięgnięcie po tę odmianę są dwie lub cztery godziny przed posiłkiem.


Źródło: faktykonopne.pl, ilovegrowingmarijuana.com


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności