274

Delahaze od Aurora Cannabis – wkrótce w polskich aptekach

Hurtownie farmaceutyczne złożyły do Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego wnioski o przewóz nowego suszu do Polski. Nowa odmiana Delahaze od Aurora Cannabis będzie kolejną medyczną marihuaną dostępną w naszym kraju o zawartości 22% THC i najprawdopodobniej będzie można ją kupić już w czerwcu.

Zanim Delahaze od Aurora Cannabis trafi na polski rynek musi przejść proces rejestracji

W pierwszej kolejności Główny Inspektorat Farmaceutyczny sprawdza poprawność wniosków o sprowadzanie suszu do kraju, złożonych przez hurtownie farmaceutyczne. Następnie, w przypadku uzyskania pozytywnej oceny, surowiec jest importowany do Polski, a następnie rejestrowany zgodnie z przepisami prawa farmaceutycznego. Ostatnim krokiem jest przekazanie produktu do hurtowni farmaceutycznych skąd trafia on do aptek.


TERAPEUTYCZNE KONUSLTACJE KONOPNE
dostępne pod nr tel.+ 48 531 155 663

Właściwości medyczne Delahaze

Delahaze jest czwartą odmianą od Aurora Cannabis, którą polscy pacjenci będą mogli kupić w aptekach. Do tej pory korzystać mogli z Ghost Train Haze, LA Confidential oraz Equiposa.

Delahaze od Aurora CannabisNowa odmiana zawierać będzie 22% THC i maksymalnie 1% CBD. Dzięki połączonym właściwościom związków psychoaktywnych łagodzi wyniszczające skutki wielu stanów psychicznych i fizycznych. Jako szczepu z przewagą sativy, jednym z najlepszych zastosowań Delahaze jest łagodzenie objawów depresji i zespołu stresu pourazowego.

Odmiana zapewnia euforyczny, ale uspokajający haj, który pozytywnie wpływa na nastrój i zmniejsza niepokój. Zmniejszając poziom stresu, skutecznie spowalnia również wczesne pojawienie się innych problemów ze zdrowiem psychicznym.

Stres może również objawiać się w organizmie w postaci zmęczenia fizycznego, ale dzięki właściwościom przeciwbólowym Delahaze łagodzi ból i zmniejsza napięcie mięśni. Ten sam efekt jest widoczny w przewodzie pokarmowym. Łagodząc ucisk w żołądku, Delahaze stymuluje apetyt, jednocześnie umożliwiając płynne przejście pokarmu. W związku z tym jednym z najlepszych momentów na sięgnięcie po tę odmianę są dwie lub cztery godziny przed posiłkiem.


Źródło: faktykonopne.pl, ilovegrowingmarijuana.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności