1035 0
czekolada z marihuaną

Czekolada z konopi domowym sposobem — prosty przepis

Czekolada z domieszką marihuany podbija rynek odkąd na całym świecie zmieniają się przepisy odnośnie jej rekreacyjnego użycia. Dla wielu ludzi czekolada jest jedną z najlepszych rzeczy na świecie. Sympatyków konopi, którzy mają takie samo zdanie na temat marihuany, również nie brakuje. Podejrzewam, że dość spory procent ludzi znajdować się będzie w obydwu grupach. Właśnie dlatego na całym świecie rośnie rynek artykułów czekoladowych. Specjalnie dla Was przedstawiamy, jak domowym sposobem można połączyć miłość do czekolady i ukochanej rośliny.

Czekolada i marihuana były używane od wieków jako jedzenie, lekarstwo, a nawet afrodyzjak. Spożywana z umiarem czekolada jest również uważana za stymulant zawierający korzyści zdrowotne. Podobnie konopie indyjskie, przez tysiące lat były używane do uprawy przemysłowej, jako lekarstwa i pomoc duchowa. Jak dobrze wszyscy tutaj wiemy, marihuana ma również wiele różnych korzyści zdrowotnych.

Nie musisz jednak polegać na firmach produkcyjnych. Jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie marihuana jest legalna, możesz samemu przygotować taką czekoladę w swoim domu. Niestety w Polsce wciąż posiadanie marihuany jest nielegalne, nie zalecamy robić takiej czekolady bez konsultacji z lekarzem, który może wypisać Wam receptę na susz do medycznego zastosowania.

Kannabinoidy umieszczane są w ciastach, ciasteczkach i innych produktach spożywczych, a następnie jedzone w celach leczniczych bądź dla przyjemności. W Czechach nawet w zwykłych sklepach spożywczych możesz kupić różne produkty z motywem przewodnim marihuany, od napojów, piwa, lizaków, jak i wysławiana tutaj czekolada. W większości przypadków jest to jednak tylko chwyt marketingowy, bo w składzie znajdują się tylko nasiona konopi siewnych.

W Kalifornii powstała tabliczka, która gwarantuje miłosne uniesienia!

Do sklepów w Kalifornii trafiły czekoladki wywołujące miłosny haj. Słodycz przeznaczona jest tylko dla dorosłych, bazuje na oleju z konopi i ciemnym kakao z Ekwadoru. W Kalifornii medyczne czekoladkilegalne – można je zakupić w aptekach. Do wyboru mamy kawałki nadziewane słonym karmelem lub ciemną czekoladą z espresso. Rozpływamy się na samą myśl!

Czekolada to sprawdzony afrodyzjak, której głównym składnikiem jest kakao. Znajdująca się w nim fenyloetyloamina powoduje nagły wzrost dobrego nastroju, a anandamid wzmaga pożądanie. Nie wiesz jaki prezent na Walentynki zrobić swojej drugiej połówce? 14 lutego niewątpliwie rządzi czekolada i przysmaki w kształcie serca, dzięki przepisowi zawartemu w tym artykule możecie miło zaskoczyć swoją drugą połówkę.

Zrobienie w domu czekolady z domieszką konopi jest naprawdę proste. Pamiętaj tylko, aby nie spieszyć się i powoli rozpuszczać czekoladę. Warto również używać domieszki z górnej półki, zalecamy odmiany:
Cannalope Haze Fem – https://pestkomania.pl/cannalope-haze-fem-dna-genetics-5,t1023.html
Chocolope Fem – https://pestkomania.pl/chocolope-fem,p1026.html
Chocolate Heaven – https://pestkomania.pl/chocolate-heaven-g13-9,t523.html
L.A.Chocolate Fem – https://pestkomania.pl/l-a-chocolate-fem-dna-genetics-17,t1014.html

SKŁADNIKI:

3-5 gramów drobno zmielonej, jednej z zalecanych powyżej odmian marihuany
100 gramów ciemnej czekolady
Szklana miska
Rondel
Foremki czekoladowe

PRZYGOTOWANIE:

Marihuanę należy wcześniej poddać procesowi dekarboksylacji. Rozłóż susz na blaszce do pieczenia, rozgrzej piekarnik do temperatury 115°C i piecz przez około 30-45 minut. Pomoże to przygotować naszą domieszkę do procesu wchłaniania.
Przez ten czas, gdy marihuana będzie w piekarniku, rozpuść czekoladę tak, aby jej nie przypalić. W tym celu umieść szklaną miskę na rondlu z gotującą się wodą, dodaj czekoladę i mieszaj od czasu do czasu. Para delikatnie rozgrzeje czekoladę, pozostawiając ją gładką i kremową, a najważniejsze nie spali jej.
Zmiel zdekarboksylowaną marihuanę najlepiej jak potrafisz, dodaj do czekolady i dokładnie wymieszaj. Po wymieszaniu należy wlać czekoladę do foremek i pozostawić do ostygnięcia. Jeśli nie masz foremek na czekoladę, możesz śmiało użyć foremki na kostki lodu.
Foremki z wlaną już do nich czekoladą, warto kilka razy delikatnie stuknąć dnem o stół, aby usunąć z nich pęcherzyki powietrza. Teraz już tylko pozwól czekoladzie ostygnąć, a następnie włóż do lodówki aby stwardniała.
Smacznego!

Źródło: cannabis.info


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Paweł Gałecki
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland