806
Santa Herba certyfikowane szkolenie konopne

Certyfikowane szkolenie “Wprowadzenie do terapii konopnej” – Santa Herba [ONLINE]

Podnieś swoje kwalifikacje jako lekarz lub farmaceuta. Jako pacjent otrzymasz wiedzę o tym, jak wygląda terapia konopna w oparciu o badania kliniczne. Uzyskaj certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia “Wprowadzenie do terapii konopnej”, które odbędzie się online 17 kwietnia 2020 r. od godziny 11:00 do 14:40. Po zakończeniu szkolenia odbędzie się sesja, na której będzie można zadawać pytania i dzielić się doświadczeniami.

Jeśli szukasz źródła wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz sprawdzonych metod na zwiększenie skuteczności leczenia konopiami. Szkolenie, które organizuje fundacja Santa Herba, jest dla Ciebie!


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Do kogo jest skierowane szkolenie?

Ze względu na poruszane zagadnienia z dziedziny stosowania terapii konopnych, szkolenie dedykowane jest dla szerokiej grupy odbiorców związanych z medycyną konwencjonalną oraz osób preferujących naturalne metody leczenia i zdrowy tryb życia. Szkolenie dedykowane jest w szczególności dla:

  • pracowników opieki medycznej: lekarze, farmaceuci, pielęgniarki, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci i rehabilitanci medyczni;
  • personelu zdrowia publicznego: pracownicy publicznych instytucji medycznych: dyrekcje szpitali, placówek medycznych, hurtowni farmaceutycznych,
  • pracowników punktów konsultacji konopnej, sklepów ekologicznych, zielarskich, ze zdrową żywnością,
  • pacjentów oraz osób, które chcą się dowiedzieć, jakie są metody leczenia konopiami i ich skuteczność.

Santa Herba certyfikowane szkolenie konopne

Certyfikowane szkolenie online wprowadzi Cię w najważniejsze zagadnienia medycyny konopnej, niezależnie od tego czy wspierasz pacjentów terapią konopną, czy też sam/sama jesteś pacjentem i chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

O prowadzącej szkolenie

Santa Herba certyfikowane szkolenie konopneSamia Al-Hameri – farmaceutka prowadząca warsztaty, szkolenia oraz konferencje w zakresie medycyny konopnej. Uczestniczyła w projekcie wprowadzania pierwszego produktu na bazie konopi medycznych do Polski.

Ekspert medycyny konopnej. Autorka pierwszego w Polsce harmonogramu szkoleń dedykowanego lekarzom i farmaceutom. Odpowiedzialna za edukację personelu medycznego oraz pacjentów. Prowadzi zajęcia grupowe oraz konsultacje indywidualne.

Santa Herba – programie szkolenia?

Program szkolenia skupia się wnikliwe i rzetelne na zagadnieniach dotyczących terapii konopnych w ujęciu medycyny konwencjonalnej. Możesz zwiększyć efekty terapii konopnych, ponieważ szkolenie prowadzi doświadczony specjalista w teorii i praktyce konopnej, bazując na aktualnych badaniach klinicznych i przypadkach chorobowych.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.comSanta Herba podnosi standardy edukacji z zakresu konopi medycznych poprzez szkolenia dla farmaceutów, lekarzy oraz pacjentów


Jako lekarz czy farmaceuta możesz zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe, a jako pacjent – dowiesz się więcej o korzyściach terapii konopnej i dostępnych metodach leczenia. Na szkoleniu opowiemy w jaki sposób skutecznie można pomóc pacjentom zmagającym się z:

  • BÓLEM (np. ból stawów i kości, ból mięśniowy, ból pooperacyjny, migreny),
  • BEZSENNOŚCIĄ,
  • UZALEŻNIENIAMI (np. alkohol, nikotyna),
  • NERWICĄ, LĘKAMI, DEPRESJĄ,
  • CHOROBAMI AUTOIMMUNOLOGICZNYMI (np. Stwardnienie Rozsiane),
  • CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI.

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat, potwierdzający ukończenia szkolenia “Wprowadzenie do terapii konopnej”.

Link do strony, gdzie można kupić bilety:

https://santaherba.pl/szkolenie-online-wprowadzenie/.

Santa Herba certyfikowane szkolenie konopne

Oznaczony z:
Daniel Kabala
O autorze:

Dziennikarz portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Aktywista na rzecz legalizacji medycznej marihuany. W wolnym czasie uwielbia ekstremalne sporty w tym wspinaczkę wysokościową.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności