324

CannaFest 2017 – relacja z VIII Międzynarodowych Targów Konopnych [WIDEO]

W dniach 10-12 listopada 2017 roku nasz portal MedycznaMarihuana.com miał przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Konopnych Cannafest, które odbywają się w czeskiej Pradze już od 2010 roku. Była to ósma edycja, która jak co roku, zgromadziła duże grono wystawców i prelegentów, a także ogromną rzeszę osób zainteresowanych wszechstronnym zastosowaniem konopi.

Cannafest – największe międzynarodowe targi konopne

W trakcie wydarzenia udało nam się porozmawiać z jednym z organizatorów, który zauważył, że są to obecnie największe międzynarodowe targi konopi. Tegoroczna edycja skupiła ponad 250 wystawców z 25 krajów na świecie. Jednak prócz części wystawienniczej uczestnicy mieli także okazję wziąć udział w trzydniowej konferencji, w której prelegentami byli zarówno przedstawiciele firm z branży konopnej, jak również specjaliści różnych dziedzin, w których rośliny te znajdują zastosowanie. Całość uświetniła też muzyka na żywo, występy cenionych DJ-ów, warsztaty filmowe i wiele innych zdarzeń, które cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

CannaFest

Targi promują medyczne zastosowanie konopi

Jednym z głównych tematów, wokół których Cannafest skupia się od samego początku, jest medyczne zastosowanie konopi. Podczas konferencji mieliśmy okazję wysłuchać zarówno pacjentów, jak też znanych przedstawicieli świata nauki oraz lekarzy, którzy przedstawili wyniki swych badań, potwierdzających wszechstronne użycie konopi w przeróżnych chorobach i schorzeniach.

Nie zabrakło również wystawców, którzy prezentowali uczestnikom wysokiej jakości produkty o medycznym zastosowaniu. Szczególnie duże grono stanowili producenci olejów CBD, wytworzonych ze starannie dobranych roślin i przy użyciu najlepszych, nowoczesnych technologii. Podczas targów porozmawialiśmy między innymi z przedstawicielami marki BjoCoCo oraz Cannapol, których produkty dostępne są także w Polsce.

Wszystko, co związane z konopiami w jednym miejscu

Medyczne użycie konopi to jednak zaledwie jeden z bardzo wielu tematów, z którymi mieliśmy okazję zetknąć się podczas tegorocznych targów. Uczestnicy mogli zasięgnąć wiedzy na temat uprawy konopi indoor i outdoor, zakupić związaną z tym literaturę, a także poznać najnowsze osiągnięcia w technologii waporyzacji. Nie zabrakło również przedstawicieli organizacji i społeczności działających na rzecz legalizacji marihuany. Jedną z takich osób był współtwórca wydawanego w Czechach i na Słowacji magazynu Legalizace, który zaznaczył, jak ważne jest edukowanie i informowanie ludzi o prawdziwych efektach działania marihuany na ludzki organizm.

CannaFest

Jak podkreślił sam organizator, sytuacja konopi w wielu krajach zmienia się na lepsze i są to zmiany, których nie sposób zatrzymać. Wszystko wskazuje więc na to, że kolejne targi Cannafest przyciągną jeszcze większe grono wystawców i cieszyć się będą jeszcze szerszą rzeczą odbiorców. Dla tych, którym nie udało się dotrzeć na tegoroczną edycję, przygotowaliśmy krótki materiał filmowy z wypowiedziami uczestników. Zapraszamy do obejrzenia i wzięcia udziału w przyszłych edycjach Cannafest.

Zobacz materiał WIDEO:

Jarosław Stadnik
O autorze:

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności