423
Cannabizz 2019

Cannabizz 2019 – największe targi konopne w Polsce

Warszawa ponownie zaprasza konopie do zaprezentowania się w najlepszy możliwy sposób. Wiedza o konopiach i marihuanie jest tu przekazywana od 2017 r. Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w ostatni weekend listopada będzie zajęte przez światowych potentatów cannabizznesu. Nie zabraknie również wykładów prowadzonych przez lekarzy,specjalistów oraz pacjentów i sympatyków konopi. Cannabizz 2019.

Podczas trzydniowego wydarzenia będą odbywać się tematyczne konferencje. Pierwszego dnia zaprezentują się specjaliści, którzy przybliżą nam przemysłowe wykorzystanie konopi. W drugi oraz trzeci dzień prelegenci przedstawią medyczny potencjał tej rośliny, a w niedzielę dodatkowo poruszymy aspekt społeczny konopi w Polsce. Warto skorzystać z tego typu prelekcji. Wykłady  będą prowadzone przez znaczące osoby w polskim świecie konopi. Nie zabraknie lekarzy, pacjentów oraz aktywistów, a także rolników uprawiających konopie.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Cannabizz 2019 – przestrzeń dla konopi

To nie koniec atrakcji! Targi konopne – po raz trzeci Cannabizz otworzy swoje drzwi na blisko stu wystawców z całej Europy. To ogromne wydarzenie pozwala przyjrzeć się zmieniającym nurtom i nawykom społecznym. Przyglądniemy się sytuacji prawnej w Polsce w kontraście innych krajów Europy i świata.

W trakcie wydarzenia, na powierzchni 10.000 m², zaprezentują się producenci nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejków CBD, żywności, napojów, a nawet materiałów budowlanych. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, a w ramach konferencji towarzyszących targom poszerzyć swoją konopną wiedzę. Jest o czym słuchać, bowiem konopie to roślina szalenie inteligentna i wszechstronna, wykorzystywana nie tylko w medycynie, ale również w przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Planowany jest pokaz budowlany z użyciem betonu z konopi – technologia hempcrete.

Kraj nad Wisłą ma szansę stać się kluczowym graczem Środkowej Europy w przemyśle konopnym. Polska ma niesamowity potencjał w uprawie konopi, a światowi kontrahenci coraz bardziej się z nami liczą.

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO, ul. Modlińska 6D, 29 listopada – 1 grudnia 2019 r. – zarezerwuj sobie ten czas i odwiedź nas na największych targach konopnych w Polsce. MedycznaMarihuana.com jako patronat medialny serdecznie zaprasza na  wydarzenie. Widzimy się na miejscu!!!


www.Cannabizz.pl – pełny plan wydarzenia

Cannabizz Warsaw – wydarzenie na Facebook’u


O autorze:

Dziennikarz portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Aktywista na rzecz legalizacji medycznej marihuany. W wolnym czasie uwielbia ekstremalne sporty w tym wspinaczkę wysokościową.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności