80
Cannabis College w Warszawie – szkolenie dla lekarzy

Cannabis College w Warszawie – szkolenie dla lekarzy

W sobotę 1 kwietnia br. w Warszawie w ramach I edycji Cannabis College odbędzie się szkolenie dla lekarzy, którego tematyka dotyczyć będzie medycznej marihuany. Organizatorem wydarzenia jest firma Pharmacann Polska.

Cannabis College to cykl wykładów i warsztatów

Jednym z wykładowców, który wystąpi podczas I edycji wydarzenia będzie anestezjolog dr Cezary Borowski, który specjalizuje się w leczeniu bólu zarówno metodami konwencjonalnymi jak i prowadząc terapie medyczną marihuaną.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:30. Wykłady wraz z warsztatami potrwają około półtorej godziny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prowadzone są zapisy.

Miejsce spotkania:

Focus Hotel Premium WARSZAWA

02-676 Warszawa

ul. Suwak 15

Zgłoszenia:

adam.wutkiewicz@red-pharma.com

Firma PharmaCann Polska zajmuje się dostarczaniem do polskich aptek naturalnych surowców farmaceutycznych na bazie Cannabis Sativa L.

Od początku istnienia Pharmacann dąży do dostarczania pacjentom potrzebującym produktów zawierających wysokiej jakości kannabinoidy pochodzenia naturalnego oraz do rozpowszechniania wiedzy na temat terapeutycznego zastosowania kannabinoidów.

Misją Pharmacann jest udostępnianie szerokiej gamy medycznych preparatów z konopi indyjskich pacjentom, którzy mogą odnieść korzyści kliniczne we właściwym czasie, we właściwym koszcie i we właściwym wskazaniu.

Pharmacann oferuje polskim pacjentom medyczną marihuanę w innej niż dostępnej dotychczas formie. Cannabis Floris Extractum Normatum od PharmaCann to ekstrakty przeznaczone do stosowania doustnego, które otwierają nowe możliwości terapii. Stosowanie ekstraktów jest także dyskretniejsze niż używanie suszu, a także łatwiejsze, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku pacjentów starszych, czy z trudnościami manualnymi.


Źródło: phcann.pl

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym MedycznaMarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności