1079

Aspekty prawne Medycznej Marihuany – wywiad z prawnikiem Krzysztofem Grabowskim

Aspekty prawne Medycznej Marihuany

Krzysztof Grabowski, prawnik

Przedstawiamy wywiad z Krzysztofem Grabowskim, który opowie o tym jakie są aspekty prawne Medycznej Marihuany. Krzysztof Grabowski jest prawnikiem specjalizującym się w prawie narkotykowym oraz przewodniczącym filii Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej w Krakowie. Filia dokłada starania w celu zmiany praktyki stosowania prawa karnego w obszarze narkotyków i narkomanii, tak aby wypracować dobre praktyki względem postępowania wobec osób uzależnionych i używających narkotyków w Polsce.

Ukończył studia dzienne na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie napisał pracę magisterską na temat narkotyków. W 2013 r w katedrze Kryminologii Uniwersytetu Jagiellońskiego otworzył przewód doktorski na temat kryminalizacji przestępstw narkotykowych w Polsce. Jest autorem publikacji naukowych do “Czasopisma Prawa Karnego i Nauk Penalnych”, “Rodziny i prawa” oraz publicystycznych do “MONAR NA BAJZLU” i “Magazynu MNB”. Pracował w organach administracji państwowej, sądzie karnym i rodzinnym. Od 2012 r w ramach programu “Narkotyki na gorącym uczynku” prowadzi doradztwo prawne dla użytkowników narkotyków. Aktualnie udziela porad prawnych (także dla studentów) na miasteczku studenckim AGH.*

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Krzysztofem Grabowskim, którego zapytaliśmy o aspekty prawne medycznej marihuany w Polsce.

  • Co dzieje się z ustawą o medycznej marihuanie?
  • Jak przedstawia się sytuacja pacjentów w świetle prawa?
  • Jakie są możliwości skorzystania z legalnego dostępu do marihuany?

Zachęcamy także do subskrybowania naszego nowego kanału Medyczna Marihuana TV –wywiady, specjaliści, pacjenci, relacje z wydarzeń i wiele, wiele więcej! Bądźcie na bieżąco! 

Krzysztof Grabowski – kontakt: 
kgrabowski@politykanarkotykowa.com 

*źródło: http://politykanarkotykowa.pl/filia  


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności