1408

Starsza kobieta aresztowana za marihuanę do celów medycznych

Starsza kobieta aresztowana za marihuanę. W ostatnich dniach w Warszawie doszło do aresztowania  69 – letniej kobiety, która w zaciszu własnego domu paliła marihuanę w celach leczniczych.

Pani Grażyna używała marihuanę do leczenia objawów zaćmy oraz wsparcia organizmu po przebytym udarze. Kiedy do drzwi jej mieszkania zadzwoniła policja kobieta nie przypuszczała, że właśnie stała się ofiarą prowokacji. Zapytana o adres rzekomo poszukiwanych cudzoziemców wyszła z domu i wskazała miejsce ich zamieszkania. Pod pretekstem dopełnienia formalności policjanci weszli do mieszkania Pani Grażyny i przyznali, że celem ich wizyty nie było zdobycie informacji o obcokrajowcach, a sprawdzenie na podstawie donosu, czy nie posiada ona nielegalnej substancji.

Starsza kobieta aresztowana za marihuanę

Kobieta aresztowana marihuanę

W mieszkaniu kobiety znaleziono 4 gramy marihuany, którą zważono razem z pudełkiem, w którym się znajdowała. Dało to łączną wagę 36 gramów, która była podstawą postawienia zarzutów. Pod naciskiem dzielnicowego 69 – latka przyznała się do winy i w dniu wczorajszym została przesłuchana. Starsza kobieta została aresztowana ,a sprawę zgłoszono do prokuratury.

W obronę Pani Grażyny przed wymiarem sprawiedliwości zaangażowali się aktywiści z organizacji Wolne Konopie oraz poseł Piotr „Liroy” Marzec. Jesteśmy przekonani, że sprawa zakończy się pozytywnie dla Pani Grażyna.


Przeczytaj także o: Sprowadzał olej RSO z konopi indyjskich dla chorego na raka ojca – został aresztowany.


Źródło: cannabisnews.plSprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności